pojisteni podnikatelu

- Majetkové pojištění
- Odpovědnostní pojištění
- Pojištění zásilek
...

pojisteni obcanu

- Pojištění majetku
- Pojištění odpovědnosti
- Životní a úrazové pojištění
- Penzijní pojištění
...

likvidace udalosti

 - Likvidace škod zaměstnanců
 - Likvidace škod na majetku občanů
 ...

O naší práci

Pojišťovacích ústavů působí na našem trhu nespočet. Dobře se zorientovat v jednotlivých pojistných produktech a nabídkách není vůbec jednoduché. Navíc, ruku na srdce, čtete pozorně před uzavřením pojistné smlouvy jednotlivé pojistné podmínky? A pokud ano, je vám vše jasné? Proto je zde naše makléřská společnost a naši profesionální pojišťovací poradci, kteří provedou rozbor rizika, analyzují případné stávající pojištění a poradí, kde a jak se nejvýhodněji pojistit. Společnost Broker Team je nezávislým subjektem, který pro své klienty zajišťuje veškeré služby spojené s výběrem a správou pojištění. Naše makléřská společnost má o pojistném trhu přehled. Slouží svým klientům především jako informační zdroj a následný filtr informací. Při své práci dbáme především na zájmy našich klientů, kterým sjednáváme optimální pojistné krytí. Naše služby jsou pro klienta i při zachování jeho plné rozhodovací pravomoci zcela bezplatné. Nutná režie je kryta provizí vyplácenou vybranou pojišťovnou. Tato provize v žádném případě nezvyšuje cenu pojištění. Lze tedy prohlásit, že pro naše klienty jsou naše služby zcela bezplatné. Následně také provádíme kompletní servis uzavřeného pojištění, pomoc s likvidací a nově i prohlídky pojistných událostí u smluvních pojišťoven.

Analýza rizik a pojistných smluv
Naše makléřská společnost Broker Team nabízí klientům vyhodnocení rizika, případně důkladné prověření stávajících pojistných smluv. Na základě této analýzy provedou naši zprostředkovatelé zhodnocení a doporučí další postup. Vypracujeme nabídky pojištění od několika pojišťoven a provedeme jejich porovnání.

Správa smluv
Jestliže se klient rozhodne pro určité pojištění, zajistíme sepsání smlouvy dle přesných požadavků a dohodnutých podmínek. V následujících letech se staráme o pojistné smlouvy, provádíme změny, dodatky a dle přání i přehodnocování. Vše upravujeme v souladu se změnami legislativy a potřeb klienta, tak aby smlouva takzvaně "nezestárla".

Likvidace pojistných událostí
V případě pojistné události zajišťujeme rychlé a úplné vyřízení pojistné události. V praxi to znamená, že při každé pojistné události jsme okamžitě k dispozici a pomáháme našemu klientovi a zastupujeme ho při jednání s pojišťovnou. V případě komplikovanější pojistné události zajišťujeme výplatu zálohy pojistného plnění. Je důležité vědět, že pojišťovací makléř důsledně hájí zájmy svého klienta.

Proč si vybrat nás ?

Jsme pro osobní styk s klientem.

Nikdy neřekneme ne, pokud má klient potřebu cokoliv prodiskutovat.

Máme několik poboček s mnoha odborníky na pojištění – snadná a rychlá dosažitelnost.

Naši zprostředkovatelé mají dlouholeté zkušenosti.

Naše služby jsou zcela bezplatné.